Νέα2022-07-12T13:01:55+03:00

Νέα

Πρόσκληση Ενδιαφέροντος για αιτήσεις συμμετοχής στο Πρόγραμμα Διδακτορικών Σπουδών της Σχολής Διοίκησης Επιχειρήσεων | Φθινόπωρο 2024

Η Σχολή Διοίκησης Επιχειρήσεων του Πανεπιστημίου Λευκωσίας ανακοινώνει αριθμό θέσεων για εισαγωγή στο Διδακτορικό πρόγραμμα (PhD), για το Χειμερινό Εξάμηνο του 2024.

ΠτΔ για Τριτοβάθμια Εκπαίδευση: «Στόχος όλοι οι απόφοιτοί μας να παραμείνουν στην πατρίδα μας»

«Στόχος μας είναι όλοι οι απόφοιτοί μας να παραμείνουν στην πατρίδα μας», υπογράμμισε ο Πρόεδρος της Δημοκρατίας, Δρ Νίκος Χριστοδουλίδης, κατά τον χαιρετισμό που απηύθυνε στην Τελετή Αποφοίτησης της Σχολής Διοίκησης Επιχειρήσεων του Πανεπιστημίου Λευκωσίας.

Ημερίδες Ενημέρωσης | «Τραπεζική, Λογιστική και Χρηματοοικονομική» και «Δίκαιο της Οικονομίας και των Επιχειρήσεων»

Τα Κοινά-Διαπανεπιστημιακά Εξ Αποστάσεως Μεταπτυχιακά προγράμματα «Τραπεζική, Λογιστική και Χρηματοοικονομική» και «Δίκαιο της Οικονομίας και των Επιχειρήσεων» σας προσκαλούν σε Ημερίδες Ενημέρωσης για ενδιαφερόμενους φοιτητές από Ελλάδα.

University of Nicosia Graduating Students joined the Event “Kickstarting a Career in Sales and Business Development” at Flyfish

The Career Success Centre, collaborating with Flyfish and the Department of Management – headed by Prof. Ktoridou - at the School of Business, organised an engaging on-site company visit on 19 April 2024 at Flyfish’s offices.