Loading Events

Το Γραφείο Ενημέρωσης και Εγγραφών του Πανεπιστημίου Λευκωσίας ανακοινώνει την έναρξη κύκλου δια ζώσης συναντήσεων με υποψήφιους φοιτητές Φαρμακευτικής (MPharm) στο Γραφείο Πανεπιστημίου Λευκωσίας στην Αθήνα, στην διεύθυνση Μεσογείων 265, 15451, Νέο Ψυχικό, την Τετάρτη 28 Αυγούστου 2024 μεταξύ των ωρών 11:00-18:00.

Διδακτικό προσωπικό του Τμήματος Επιστημών Υγείας θα είναι στη διάθεσή σας για να σας ενημερώσουν για το Ενιαίο και Αδιάσπαστο Μεταπτυχιακό Πρόγραμμα Φαρμακευτικής.

Κατά τη διάρκεια των συναντήσεων, οι συμμετέχοντες θα έχουν την ευκαιρία να λάβουν αναλυτικές πληροφορίες για το περιεχόμενο του προγράμματος, τις προοπτικές επαγγελματικής αποκατάστασης, τις διαδικασίες εισδοχής και τις υποτροφίες που προσφέρει το Πανεπιστήμιο Λευκωσίας. Είναι επίσης μια εξαιρετική ευκαιρία για να θέσετε προσωπικές ερωτήσεις και να λάβετε εξειδικευμένες συμβουλές.

Για περισσότερες πληροφορίες ή/και διευκρινίσεις μπορείτε να επικοινωνήσετε με την κα. Μέλανη Στρατή, Σύμβουλο Εισδοχής, στο τηλέφωνο +357 22841674 ή μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στο [email protected].

Δήλωση Συμμετοχής