All Day
Featured Featured

UNIC September 2023

University of Nicosia Μακεδονίτισσης 46, Nicosia

UNIC September is the orientation programme of the University of Nicosia, designed to introduce new students to the University environment. The programme consists of free Online Intensive English Language courses, social and sports activities, unique experiences and learning opportunities.

Διαδικτυακή Ημερίδα Ενημέρωσης | Το Επάγγελμα του Μηχανικού στο Σύγχρονο Τομέα της Ενέργειας

Online

Το Τμήμα Εισδοχής Φοιτητών του Πανεπιστημίου Λευκωσίας σας προσκαλεί να γνωρίσετε τα επαγγέλματα της ενεργειακής βιομηχανίας του μέλλοντος την Τετάρτη 6 Σεπτεμβρίου στις 17:00.

Ημερίδα Ενημέρωσης | Παρουσίαση του Προγράμματος Φαρμακευτικής και Ξενάγηση στα εργαστήρια

Research & Technology Building Markou Drakou 8, Nicosia

Η Σχολή Επιστημών Ζωής και Υγείας σε συνεργασία με το Τμήμα Εισδοχής Φοιτητών του Πανεπιστήμιου Λευκωσίας διοργανώνει Παρουσίαση του Προγράμματος Φαρμακευτικής και Ξενάγηση στα εργαστήρια την Τετάρτη 6 Σεπτεμβρίου 2023 μεταξύ 18:00 – 20:00 στο κτήριο Έρευνας και Τεχνολογίας του Πανεπιστημίου Λευκωσίας στην διεύθυνση: Μάρκου Δράκου 8, 2409 Λευκωσία.