Συνέδριο | Χάνα Άρεντ, Δίκαιο και Πολιτική

UNESCO Amphitheatre Makedonitissis 46, Nicosia

Η Νομική Σχολή του Πανεπιστημίου Λευκωσίας και το Τμήμα Νομικής του Πανεπιστημίου Κύπρου συνδιοργανώνουν συνέδριο με θέμα: Χάνα Άρεντ. Δίκαιο και Πολιτική.

Το Πανεπιστήμιο Λευκωσίας συμμετέχει στην Έκθεση Κυπριακών Πανεπιστημίων στην Αθήνα | Μάρτιος 2024

«Σπίτι της Κύπρου», Πρεσβεία Κυπριακής Δημοκρατίας Ξενοφώντος 2, Αθήνα

Ενημερωθείτε για τα προγράμματα σπουδών που σας ενδιαφέρουν και τα πλεονεκτήματα που προσφέρει το Πανεπιστήμιο.