All Day

Virtual Info Session | Doctor of Veterinary Medicine (DVM)

Online

Our virtual Open Days are fun and engaging Join us during our upcoming online events and discover more about the 5-year Doctor of Veterinary Medicine (DVM) Degree for High School graduates. Discuss questions with Course Directors, [...]

Ημερίδα Ενημέρωσης στη Ρόδο | Γιατί το Πανεπιστήμιο Λευκωσίας είναι η Ιδανική Επιλογή για Σπουδές στην Ευρώπη

Επιμελητήριο Δωδεκανήσου Γρηγορίου Λαμπράκη 8, 85 100, Ρόδος

Το Πανεπιστήμιο Λευκωσίας διοργανώνει ημερίδα ενημέρωσης με τίτλο «Γιατί Το Πανεπιστήμιο Λευκωσίας είναι η Ιδανική Επιλογή Για Σπουδές στην Ευρώπη»

Ημερίδα Ενημέρωσης στο Ηράκλειο | «Τραπεζική, Λογιστική και Χρηματοοικονομική» και «Δίκαιο της Οικονομίας και των Επιχειρήσεων»

Astoria Capsis Πλατεία Ελευθερίας, Ηράκλειο

Τα Κοινά-Διαπανεπιστημιακά Εξ Αποστάσεως Μεταπτυχιακά προγράμματα «Τραπεζική, Λογιστική και Χρηματοοικονομική» και «Δίκαιο της Οικονομίας και των Επιχειρήσεων» σας προσκαλούν σε Ημερίδα Ενημέρωσης στο Ηράκλειο

Ημερίδα Ενημέρωσης στη Ρόδο | Παρουσίαση του Προγράμματος Φαρμακευτικής (MPharm)

Επιμελητήριο Δωδεκανήσου Γρηγορίου Λαμπράκη 8, 85 100, Ρόδος

Το Τμήμα Επιστημών Υγείας σε συνεργασία με το Τμήμα Εισδοχής Φοιτητών του Πανεπιστήμιου Λευκωσίας διοργανώνει παρουσίαση του Προγράμματος Φαρμακευτικής (MPharm) Γραφεία Πανεπιστημίου Λευκωσίας στη Ρόδο τη Δευτέρα, 15 Ιουλίου μεταξύ 20:00 – 21:00.